Кошик
47 відгуків
Pani.org.ua - купуй українські прикраси
+380 (99) 009-07-49

Про нас

Пані орг юа

Pani.org.ua - інтернет-магазин ювелірних прикрас від українських виробників Білої Церкви, Харкова, Києва та інших регіонів України. Все що ви бачите на наших віртуальних полицях – зроблено з любов’ю до вас та традицій власної землі. Наші майстри надихаються красою нашої природи, працьовитістю наших людей, історією коштовностей та не тільки, магією наших найпотаємніших куточків, від Карпат до Чорного моря, традиціями предків й неймовірною силою духа кожного мешканця нашої квітучої країни. Обробкою дорогоцінних металів на землях Київської Русі займалися дуже давно, тож це мистецтво живе поруч з нами багато століть, відточуючись та вдосконалюючись. Сьогодні, ми додаємо до старих традиція нові технологічні навички, щоб робити ювелірні вироби більш стійкими до зовнішніх факторів, яскравішими, за рахунок лиття, цікавішими ззовні, завдяки поєднанню різних матеріалів й технік.

В інтернет-магазині Pani.org.ua купити ювелірні вироби можна із золота, срібла, срібла в позолоті та зі срібла із золотими вставками. Інкрустуємо дорогоцінний метал ми штучним та натуральним камінням в залежності від дизайну моделей та задуму майстра. Крім запропонованих виробів, ми можемо виготовити прикраси за індивідуальним замовленням за вашим власним задумом.

Прикрас багато не буває, тож в Pani.org.ua – обов’язково знайдеться щось на ваш витончений смак. В нас можна купити обручки із золота та срібла, обрати каблучку на заручини, ексклюзивні сережки на подарунок, елегантне срібне кольє з ім’ям чи подарунок татові на згадку з власним малюнком чи написом. Купити золотий хрестик чи обрати яскравий комплект прикрас зі срібла з золотими напайками. Ваш персональний менеджер з продажу обов’язково надасть професійну пораду, щодо якості виробу, проби металу, розміру, закріпки каменів, покриття тощо. Обирати з нами легко, бо ми говоримо однією мовою – мовою краси та гарного настрою!

Пани орг юа - ювелірні прикрасиУкраїнські прикраси для справжньої Пані!

Інформація про компанію

Назва:
Pani.org.ua
Тип компанії:
Торгова компанія
Бренди:
Ювелірний Дім
Кількість співробітників:
Менше 5 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2023
Статутний фонд:
Менше 10 тис. USD
Організаційно-правова форма:
Інший варіант

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
Роздрібні клієнти, дропшипери
Обсяги продажів за рік:
До 50 тис. USD
Обсяги покупок за рік:
До 50 тис. USD

Інформація про виробництво

Розміри виробничих площ:
100-300 кв.м.
Місцезнаходження виробництва:
м. Біла Церква
Контроль якості:
Зовнішній та внутрішній
Кількість виробничих ліній:
4

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner